1. CM ÎNVĂȚĂTOARE

Şeful comisiei clasele pregătitoare: PLOSCAR SIMONA

Şeful subcomisiei - clasa pregătitoare : ABRUDAN ANDREEA MONICA   

Membrii subcomisiei: MICU ADINA-COSMINA                   

                                     MUREŞAN MARIA EUGENIA

                                     PLOSCAR SIMONA

                                                                                                                                   

Şeful subcomisiei clasa a I-a: SILOSI ANGELA DELIA

Membrii subcomisiei: BRIE SIMONA VOICHIŢA

                                      CRIŞAN IOANA CAMELIA

                                      HOROBA LUMINIȚA                

Şeful subcomisiei clasa a II-a: ȘANDOR LILIANA-ELENA

Membrii subcomisiei: ACHIM ADINA

                                      NECIU LAURA LIVIA

                                      COSTINAȘ ANDREEA

                                      MATEI DIANA

Şeful subcomisiei clasa a III-a: CHIRA EMOKE ECATERINA

Membri subcomisiei: CHIFOR CRISTINA

                                     NICOLĂESCU NORINA CEZARINA

                                     COMAN ANDREEA MARIA

 Şeful subcomisiei clasa a IV-a: VALEA MARIA-MAGDALENA

Membri subcomisiei: GROZA ŞTEFANIA

                                     MAGHIAR CLAUDIA GABRIELA

                                     PETRE CLAUDIA IONELA

2. CM LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ

Şeful catedrei: BORZA M. EMILIA CRISTINA

Membrii catedrei: BERINDEIU NICOLAE

                               IONESCU ANCUŢA

                               HAITONIC IOANA MONICA

                               MUREŞAN AURORA

                               SIM RAMONA RODICA

                               TOMOIAGĂ MIRELA ADELINA

                               POPESCU CRISTINA DANIELA

                               AVRAM STELA ANGELA

                               POP DANA

3. CATEDRA DE LIMBI MODERNE

Şeful catedrei:           IANCU S. SIMONA

Membrii catedrei:      BERINDEIE G. DIANA-MARIA

                                    BINDEAN A. LAURA CRISTINA

                                    BUŞCĂ I. ANA-MARIA

                                    IVAN I. MĂDĂLINA

                                    RARINCA V. GEORGETA

                                    TUREAC ANCA

                                    AVRAM STELA                                                             

                                    ONEŢ I. ILEANA

                                    MORARU F. CĂLIN MARCEL

                                    GILOAN D. SORINELA DELIA

                                    ANTAL TUNDE

 
Documente catedră:
  1. Priorităţile catedrei
  2. Opţionale
  3. Din activităţile noastre
  4. Performanţe ale elevilor
  5. Examene si concursuri
  6. Informaţii atestat
  7. Informaţii examen de diferenţă şi evaluări

4. CM DE MATEMATICĂ

Şeful catedrei:           TÂMBUC A. NICOLETA MARIA

Membrii catedrei:       BAN OANA

                                     DIACONESCU  GH. ADINA ANCA

                                     DOMŞA RAUL LOREDAN

                                     KOVACS G. TEODORA OANA

                                     PĂRĂIAN I. ADELA STELIANA

                                     SITARU E. EMIL

                                     SITARU T. CORINA

                                     

                                     GALEA SORIN

5. CM DE ȘTIINTE

Şeful catedrei:              COŢOP P. CARMEN VIORICA

Membrii catedrei:          BOCĂNEŢ V. CORNELIU

                                        CHIFOR I. IOSIF DORU

                                        BOLOJAN LAURA

                                        FĂLCUŞAN E. SIMONA CLAUDIA

                                        POP CLAUDIA

                                        ZAMFIR D. MARINELA VIOLETA

                                        VLAICA I. CLAUDIA MARIA                                       

                                        BOTA MARIA MONICA

                                        CHIOREAN CRISTINA

                                        KEREKEŞ D. ADELHAIDA

                                        PETERFI CĂLIN

                                        PRICOP BIANCA

                                        

6. CM DE ISTORIE, GEOGRAFIE, SOCIO-UMANE

Şeful comisiei:              HOSSU I. OFELIA ANGELA

Membrii comisiei:        ARION HADRIAN VIRGIL

                                      GOIA BRÂNDUŞA DELIA

                                      GIURGIU A. MARIA ALEXANDRINA 

                                      RAD P. CIPRIAN                                 

                              ABRUDAN CIPRIAN

                              OLARU MIHAI

                                       STĂNCESCU N. CONSTANŢA

                                       MARIAN IOANA

                                       HASAN MARCIANA

                                       SDROBIȘ DRAGOȘ

                                       MARTINS-DOS-REIS DIANA-LAURA

                                       PĂLĂCIAN I. FELICIA

                                       SIMIAN DAN

7. CM DE RELIGIE, ARTE

Şeful catedrei:           NICA G. HENOREL

Membrii catedrei:      BUZDUGAN D. DĂNUŢ-IOAN

                                    LAZĂR I. VASILE

                                    BILAUS MARIANA

                                    MUREȘAN CĂLIN

                                    COPACIU ELENA

                                    ȘUTEU LIANA

                                    TEODORESCU P. IULIAN MARIUS

                                    CICIOS C. DAN AUGUSTIN

                                    BADEA ANCA

8. CM EDUCATIE FIZICA SI SPORT

Şeful catedrei:          CURTICIU M. ADRIAN VASILE

Membrii catedrei:     GRIGORESCU D. GABRIEL CĂTĂLIN

                                   GRĂBAN ANDREEA

                                   FETEAN G. GHEORGHE DAN

                                   MOLDOVAN CARMEN IULIA

9. CM DE TEHNOLOGII

Şeful catedrei:          OPREA IOANA GABRIELA

Membrii catedrei:     BOCĂNEŢ V. CORNELIU

                                   BUDIŞAN I. MIRELA-LUCIA

                                   CHEREŞ ADRIANA

                                   MUNTEAN V. MIHAELA CRISTINA                      

                                   JANKOVICS ALEXANDRA